• Телефон: +38 (092) 297-04-51; +38 (048) 728-56-91; +38 (048) 728-56-96

Лабораторія

Виробничо-технологічна лабораторія ТОВ «БОРІВАЖ» є самостійним структурним підрозділом ТОВ «БОРІВАЖ».

Атестовано лабораторію Одеським регіональним центром стандартизації, метрології та сертифікації на право проведення аналізів якості на всі основні зернові, зернобобові та олійні культури. Лабораторія підприємства активно та успішно бере участь у міжнародних та регіональних міжлабораторних звірювальних випробуваннях.

Вступаючи в зерновий ринок і знаючи сучасні підвищені вимоги до якості зерна, підприємство «Боріваж» створило сучасну, з оновленою, розширеною лабораторною базою виробничо-технологічну лабораторію.

Лабораторія розміщена в кількох приміщеннях, які відповідають санітарним нормам та оснащені сучасним вітчизняним та імпортним лабораторним обладнанням, що дозволяє виконувати широкий спектр якісних показників зернових, зернобобових та олійних культур.

Для прискореного прийому автотранспорту та представницького відбору проб передбачено дві точки відбору проб зерна механічними дистанційними пробовідбірниками, які дозволяють проводити відбір проби вантажу протягом 1 хвилини. Щоб прискорити обробку проби та виконати визначення якісних показників передбачених державними стандартами (ГОСТ; ДСТУ), що діють на території України, а також, щоб ці результати мали міжнародне визнання, в лабораторії встановлено інфрачервоні аналізатори зерна «Infratek 1241» шведської компанії FOSS, які визнають країн світу. Ці прилади протягом 50 секунд визначають у пшениці вологість, білок, клейковину, натуру. У ріпаку ерукову кислоту, глюкозинолати, вміст олії, які класичним методом визначаються протягом кількох годин.

Лабораторія також оснащена приладом визначення числа падіння «FN 1900». Для визначення клейковини механічним методом було придбано млин та прилад «Глютоматик» шведської компанії Perten. Для контрольного та арбітражного методу визначення вологості в лабораторії встановлена ​​сушильна шафа ЕМ-10NG французької компанії Chopin.

Одними з найважливіших показників при експорті продовольчої пшениці є хлібопекарські якості зерна, для цього було придбано комплект приладів вже згаданої французької компанії Chopin. Прилад Альвеограф визначає реологічні властивості борошна (W-сила борошна).

У лабораторії є різноманітне імпортне вагове обладнання від 4 до 2 класу, що забезпечує достовірні, об'єктивні результати вимірювань.

Персонал лабораторії висококваліфікований та компетентний у питаннях якості зернових, зернобобових та олійних культур.

Маючи в оснащенні високоточне обладнання та знання персоналом не лише нормативних документів, що діють на території України, а й міжнародних, лабораторія може виконувати аналізи щодо визначення якісних показників нормованих зовнішньоекономічними контрактами.