• Телефон: +38 (092) 297-04-51; +38 (048) 728-56-91; +38 (048) 728-56-96

«Боріваж» інвестував 30 млн. гривень у днопоглиблювальні роботи у морпорті "Південний"

"На дані роботи компанія витратила близько 30 млн. гривень власних інвестиційних коштів",- говорится в сообщении.

Компанія зазначає, що не має наміру якимось чином вимагати від морпорту компенсації за проведені роботи (на відміну від компанії "Трансінвестсервіс" (ТІС), яка подала позов до морпорту з вимогою відшкодувати витрати на днопоглиблювальні роботи).

"Ми розуміємо, що цим будуть користуватися наші судна, тому й провели дані роботи для себе так само, як і ТІС. Адже ТІС не проводив днопоглиблювальні роботи для того, щоб на цьому заробляв порт "Південний", а робив це для того, щоб забезпечити нормальну роботу свого бізнесу",- зазначив гендиректор "Боріважа" Сергій Фролов.

{spoiler title=Продовження}
На думку начальника морпорту "Південний" Юрія Крука, співпраця порту "Південний" та компанії "Боріваж" є прикладом взаємовигідної спільної роботи порту та приватної компанії, на відміну від ситуації з "Трансінвестсервісом", метою якого, на думку Крука, є доведення порту " Південний" до банкрутства. Як повідомляло агентство, морський торговий порт "Південний" створено 1978 року.

Розташований на північно-західному узбережжі Чорного моря, в лимані, що незамерзає Малому Аджаликському (Григор'ївському), за 30 км на північний схід від Одеси, з'єднаний з морем підхідним каналом завдовжки 3 км і глибиною 14 м. і здатний переробляти до 15 млн. тонн вантажів на рік. Зареєстрована у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю компанія "Боріваж" керує зерновантажним терміналом у порту "Південний" потужністю 2 млн. тонн зерна на рік. "Боріваж" контролюється групою "Приватбанку".