• Телефон: +38 (092) 297-04-51; +38 (048) 728-56-91; +38 (048) 728-56-96

Першим в Україні власником сертифікату GTAS став «БОРІВАЖ»

19 березня 2014 р. в офісі ТЮФ Рейнланд Україна відбулося урочисте вручення першого в Україні сертифікату GTAS (Система Гарантій Торгової Безпеки) представникам ТОВ «Боріваж».

alt

Система GTAS розроблена Міжнародною Асоціацією торгівлі зерном та кормами (GAFTA), понад 80% торгівлі зерном та кормами у світі відбувається з використанням стандартних контрактів GAFTA, а сама Асоціація налічує 1500 членів у 90 країнах.

alt

На зустрічі з приводу вручення сертифікату були присутні Директор київського офісу GAFTA Голодова Ганна, Директор ТОВ «ТЮФ Рейнланд Україна» Андрєєв Олександр, Директор з продажу та маркетингу ТОВ «ТЮФ Рейнланд Україна» Авраміді Костянтин, Директор ТОВ «Бориваж» Федоров Віталій «Боріваж» Соболь Валентина, провідний аудитор ТЮФ Рейнланд Україна Новожилова Євгенія, (GTAS-сертифікація) та представники мас-медіа.

alt

У рамках зустрічі учасники мали можливість додатково обговорити переваги сертифікації GTAS та порядок використання отриманого сертифікату.

alt

Зерноперевалочний термінал ТОВ "Боріваж" першим в Україні пройшов сертифікацію на відповідність вимогам міжнародних стандартів, таким чином підтвердивши високу якість надання послуг у сфері зберігання/перевалки зерна та підвищивши свою, і так високу, конкурентоспроможність.