• Телефон: +38 (092) 297-04-51; +38 (048) 728-56-91; +38 (048) 728-56-96

Офіційне звернення до наших клієнтів !

Шановні клієнти та контрагенти!

У зв’язку із занепокоєнням, викликаним поширенням у ЗМІ інформації щодо арешту зернового терміналу ТОВ «БОРІВАЖ» повідомляємо, що підприємство здійснює свою господарську діяльність у звичному режимі.

Докладніше...

Зерно терміналу «Боріваж»: Чим привабливий для експортерів елеватор біля Аджалицького лиману?

alt

Коли 10 серпня нинішнього року, коли черговий панамакс* — теплохід «Caju» під прапором Бельгії — прийнявши біля причалу компанії «Боріваж» у свої трюми понад 24 тис. тонн ріпаку, взяв курс на Босфор, виявилося, що це було ювілейне, 300- е судно, оброблене на молодому, що відзначило у вересні своє шестиріччя, підприємстві.

 

Докладніше...

Майданчик реєстрації автомобілів зерновозів

altУ червні 2015 року закінчилося будівництво майданчика реєстрації вантажного автотранспорту, який розміщений на території ТОВ «Бориваж» та готовий до експлуатації.

Докладніше...

Трьохсоте судно «Nemtas 1»

altСьогодні, 05 серпня 2015р. – день завантаження трьохсотого судна «Nemtas 1» на причалі №34 терміналу «Боріваж». Для керівництва та колективу компанії це особлива подія. Кожен робітник заслуговує на подяку і повагу за свою копітку роботу, завдяки якій термінал досягає таких результатів.

Докладніше...

Система QuickScan

altТОВ «Боріваж» запроваджує новий рівень у визначенні кількісних значень вмісту ГМО та мікотоксинів – система QuickScan виробництва EnviroLogix. Сканер QuickScan – це прилад, що дозволяє проводити точні кількісні визначення вмісту ГМО та мікотоксинів у пробі за допомогою тест-смужок.

Докладніше...

Травнева праця

sybbotnik.jpgУ суботу рівно о 08:10 весь колектив ТОВ «Боріваж» вирушив на ранковий суботник.

 

 

Докладніше...

Подяка «Бориваж» від Міністерства оборони України

LOGO-MOU-11.jpg26 травня 2015р. на адресу терміналу «Боріваж» надійшов лист від Командира військової частини В2317 полковника В.В. Кільчика про щиру подяку щодо командира відділення, старшого сержанта Михайлова Дмитра Олександровича – оператор завантажної-розвантажувальної установки автотранспорту елеватора «Боріваж» та старшого солдата Баку Василя Анатолійовича – підсобний робітник елеватора «Боріваж».

 

Докладніше...

GTAS - Система Гарантій Торгової Безпеки

altТОВ «Боріваж» - перша компанія в Україні, яка пройшла акредитацію за системою GTAS у 2014 році. Сертифікат видається на 1 (один) рік, тому після успішного проходження щорічної передбаченої перевірки перевантажувально-складський комплекс «Боріваж» отримав Сертифікат GTAS на 2015 рік і є компанією, якість товарів якої гарантується GTAS.

Докладніше...

Національний морський рейтинг 2014


title_2015.gif26 березня 2015 року в Одесі відбулася урочиста церемонія нагородження переможців 8-го Національного морського рейтингу України за підсумками роботи морської галузі у 2014 році. У номінації "Золота тонна 2014" рекорд вантажообігу в своїй історії встановив ТОВ "Боріваж".

 

 

Докладніше...

Зустріч із корейською делегацією компанії "DAEWOO"

altКонсалтингова агенція "УкрАгроКонсалт" висловила подяку Боріважу за плідну співпрацю та звернулася з проханням сприяти ознайомленню представників корейської компанії "DAEWOO" з виробничими та логістичними можливостями України з експорту зерна.

Докладніше...

Про святкування Нового 2015 року

alt

Новорічні корпоративні свята для співробітників «Бориваж» цього року не проводитимуться!

 

 

Докладніше...

Закінчилися проектні роботи ІІ черги ТОВ «Бориваж»

altДруга черга будівництва ТОВ «Бориваж» передбачає два пускові комплекси.

 

Докладніше...

ТОВ «Боріваж» підтримує українську армію

alt

З червня 2014 року ТОВ «Боріваж» перерахував уже понад 161 000 грн на допомогу армії України та продовжує підтримувати бійців.

 

Докладніше...

5 років та понад 6 мільйонів тонн

5_лет_Бориваж.jpgПоспішаємо повідомити, що з моменту заснування комплексу та до вересня 2014 року терміналом «Боріваж» було перевантажено понад 6 мільйонів тонн вантажів, занурених на 258 суден сумарним дедвейтом понад 8,27 млн. тонн.

 

Докладніше...

Стан дороги та пішохідних доріжок у Нових Білярах

alt17 червня 2014 р. на термінал «Боріваж» надійшов лист від Комінтернівської районної державної адміністрації про незадовільний стан пішохідних доріжок, які розміщені біля повороту на с. Нові Біляри, через проїзд ними великовантажного транспорту, що прямує на ТОВ «Бориваж».

Докладніше...

Суботник: свято весни

altЗа традицією, що дотримується щороку, на терміналі «Бориваж» було проведено суботник.

Докладніше...

"ЗОЛОТА ТОННА 2013"

alt

27 березня 2014 року в Одесі відбулася щорічна урочиста церемонія нагородження переможців 7-го Національного морського рейтингу. У номінації "Золота тонна 2013" рекорд вантажообігу в своїй історії встановив ТОВ "Бориваж" - 1709,5 тис. тонн.

 

Докладніше...

Результати роботи з дня відкриття та до сьогодні!


altЗ початку свого існування 15 вересня 2009 року і по сьогодні, Зерноперевалочним терміналом ТОВ "Боріваж" оброблено 237 суден, сумарним дедвейтом (DWT) 7,3 млн. тонн, та перевантажено 5,5 млн. тонн зернових вантажів.

Докладніше...

Першим в Україні власником сертифікату GTAS став «БОРІВАЖ»

alt19 березня 2014 р. в офісі ТЮФ Рейнланд Україна відбулося урочисте вручення першого в Україні сертифікату GTAS (Система Гарантій Торгової Безпеки) представникам ТОВ «Бориваж».

Докладніше...

Термінал «БОРІВАЖ» стає одним із членів GAFTA

alt

25 жовтня 2013 року Міжнародна Асоціація Торгівлі Зерном та Кормами (GAFTA) вручила зерноперевалочному терміналу ТОВ «Бориваж» Свідоцтво, що засвідчує його вступ до членів GAFTA.

Докладніше...